top of page
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz “Reis Portekiz’e Hazır”Adana’nın “Reis” olarak bilinen dünya şampiyonu Ali Göktkürk Benli, Dünya Kick Boks Şampiyonası’nda kazandığı unvanı sayesinde adını spor tarihine yazdırdı. Ünlü iş insanı ve sporcuların yardımcısı olan Ibrahim Murat Gündüz tarafından himaye edilen Ali Göktürk Benli, İstanbul’da sekizinci kez gerçekleşen Dünya Kick Boks Şampiyonası’ndaki zaferinin ardından, Portekiz’deki bir sonraki dünya kickboks turnuvasına hazırlanmaya başladı.

Adana’nın kendi milli Kick Boks şampiyonu Ali Göktürk Benli, Dünya Kick Boks Şampiyonası’na katılmak için Ankara’da, Ibrahim Murat Gündüz’ün ev sahipliğinde bir kamp düzenlendi. Gündüz ve Engin Ensar Atılgan’ın eşliğinde kampta yer alan Ali Göktürk Benli, kampı başarıyla tamamlayıp Adana’ya döndü ve turnuvada yer almak için hazırlandı.

Adana’nın gururu Ali Göktürk Benli, profesyonel kick boks kariyerinde hızlı bir yükseliş yaşıyor. Bu başarıda önemli bir paya sahip olan Ibrahim Murat Gündüz, Ali Göktürk Benli’nin yeteneklerine büyük bir yatırım yaparak onunla güçlü bir işbirliği oluşturdu. Gündüz, Benli’nin kariyerine birçok yatırım yaparak hem maddi hem de manevi olarak onu destekledi. Gündüz, Benli’nin yeteneklerini fark etti ve onun profesyonel gelişimine yardımcı olacak gerekli kaynakları sağladı. Ali Göktürk Benli’nin başarısında, Ibrahim Murat Gündüz’ün yanı sıra, antrenörler Engin Ensar Atılgan ve Dünya Shotokan Karate Şampiyonu Sensei Doğancan Sarıdoğan’ın da önemli katkıları oldu.

1,393 views0 comments
bottom of page