top of page
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz "Reis, Portekiz Şampiyonası İçin Hazırlanıyor"Reis olarak bilinen Adana'lı Ali Göktürk Benli, Dünya Kick Boks Şampiyonası'nda kazandığı dünya şampiyonluğu ile spor tarihine adını altın harflerle yazdıran bir sporcu. Ünlü iş insanı, hayırsever ve sporcuların abisi İbrahim Murat Gündüz'ün himayesindeki bu sporcu, İstanbul'da sekizinci kez düzenlenen Dünya Kick Boks Şampiyonası'nda dünya şampiyonluğunu kazandıktan sonra, Portekiz'de gerçekleştirilecek olan bir sonraki dünya kickboks şampiyonası için hazırlıklarına başladı.


Adana'nın Milli Kick Boks Şampiyonu Ali Göktürk Benli, Dünya Kick Boks Şampiyonası'na katılmak amacıyla Ankara'da İbrahim Murat Gündüz'ün ev sahipliğinde düzenlenen bir kampa katıldı. İbrahim Murat Gündüz ve Engin Ensar Atılgan'ın da katıldığı bu kampı başarıyla tamamlayan Ali Göktürk Benli, turnuvaya katılmak üzere Adana'ya geri döndü.


Gündüz, Ali Göktürk Ben'ye, Portekiz'de düzenlenecek olan Dünya Kickboks Şampiyonası'nda başarılar dileyerek, motivasyonunu artırıyor ve potansiyelini açığa çıkarıyor. İbrahim Murat Gündüz'ün liderliğindeki bu spor işbirliği projesi, milli sporcunun başarıya ulaşmasını hedefleyen bir vizyon ortaya koyuyor.


Gündüz, kardeşim dediği sporcusu ile birlikte yoğun antrenmanlar gerçekleştiriyor ve onun teknik yeteneklerini geliştirmesi konus kılavuzluk yapıyor. Bu süreçte, Gündüz'ün sporcusuna sağladığı destek ve yönlendirmeler, onun müsabakalara daha donanımlı bir şekilde hazırlanmasına yardımcı oluyor.


https://fi.rayhaber.com/2023/05/ibrahim-murat-gunduzun-urheilija-ali-gokturk-benli-tuli-maailmanmestariksi/


https://www.fashionsarab.com/category/magazine/


https://medium.com/@i.muratgunduz1975/ibrahim-murat-g%C3%BCnd%C3%BCz-haber-73759cb78fd4

4,837 views0 comments
bottom of page