top of page
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz Kick Boks Gecesinde Sporculara Ödüllerini Taktim Etti

İbrahim Murat Gündüz Kick Boks Gecesinde Sporculara Ödüllerini Taktim Etti Türkiye MuayThai Federasyonu başkan yardımcısı İbrahim Murat gündüz harika bir kick boks organizasyonuna ev sahipliği yapan profesyonel Kick Boks sporcularına ödül verdi ve başarılar...İbrahim Murat Gündüz Kick Boks Gecesinde Sporculara Ödüllerini Taktim Etti


Türkiye MuayThai Federasyonu başkan yardımcısı İbrahim Murat gündüz harika bir kick boks organizasyonuna ev sahipliği yapan profesyonel Kick Boks sporcularına ödül verdi ve başarılar diledi. Kick Boks ülkemizde hızlı yayılan ve gelişmeye devam eden spor dallarından biridir.

21 Haziran 2022 tarihinde İstanbul Grand Cevahir Otel’de Army of fighters’ın düzenlediği Profesyonel kick boks gecesini TV 8,5 canlı yayınlandı. Yayınlanan etkinliğe birçok ünlü isim katıldı. Katılan isimler arasında İbrahim Murat Gündüz de yer aldı.

Ünlü işadamı İbrahim Murat Gündüz Organizasyonu düzenleyen Army of Fighters Yönetim kurulu başkanı Erkan keskin’den övgüyle söz ederek Türkiye’de kick boks sporunun başarılı olabilmesi için Çok yoğun bir çalışma Sergileyen organizasyon sahibine, teknik ekibine, sporculara ve antrenörlere ayrı ayrı teşekkür etti.

1 view0 comments

Recent Posts

See All

コメント


bottom of page