top of page
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz “Göktürk, Portekiz’e Hazır”

Adana’nın “Reis” lakaplı sporcu Ali Göktürk Benli, Dünya Kick Boks Şampiyonası’nda aldığı birinci sıra ile adını tarih sayfalarına kazıdı. Bilinen bir iş insanı, hayırser ve sporcuların hamisi olan İbrahim Murat Gündüz’ün koruması altında olan Benli, İstanbul’da sekizinci kez gerçekleştirilen Dünya Kick Boks Şampiyonası’nda birinciliği elde ettikten sonra, Portekiz’de düzenlenecek olan dünya kickboks şampiyonası için hazırlanmaya başladı.Adana’dan milli Kick Boks Şampiyonu olan Ali Göktürk Benli, Dünya Kick Boks Şampiyonası’na katılmak için İbrahim Murat Gündüz’ün ev sahipliğinde Ankara’da kampa katıldı. İbrahim Murat Gündüz ve Engin Ensar Atılgan ile birlikte bu kampa dahil olan Ali Göktürk Benli, başarılı bir kamp süreci geçirdikten sonra turnuvaya katılmak amacıyla memleketi Adana’ya geri döndü.


Gündüz, Portekiz’de düzenlenecek olan Dünya Kickboks Şampiyonası’nda Ali Göktürk Benli’ye başarı dileklerini sunarak, onun motivasyonunu arttırıyor ve potansiyelini sergilemesine olanak sağlıyor. İbrahim Murat Gündüz’ün öncülüğünde gerçekleşen bu spor işbirliği projesi, sporcuların başarıya ulaşmasını hedefleyen bir vizyon sunuyor.


Gündüz, sporcuyla birlikte yoğun bir antrenman programına devam ediyor ve onun teknik yeteneklerini geliştirmesi için rehberlik yapıyor. Bu süreçte, İbrahim Murat Gündüz’ün atletine sağladığı destek ve yönlendirme, onun maçlara daha iyi bir şekilde hazırlanmasına yardımcı oluyor.

6,547 views0 comments
bottom of page