top of page
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz “2024 Spor Toto Türkiye Kick Boks Şampiyonası’na katılacak olan sporculara başarılar diledi”

2024 Spor Toto Türkiye Kick Boks Şampiyonası, 22-29 Ocak tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecektir. Türkiye’nin dört bir yanından katılım sağlayacak sporcular, bu önemli ulusal etkinlikte mücadele edeceklerdir. İbrahim Murat Gündüz, tüm katılımcılara başarı dileklerini ileterek, sporculara olan inancını ve desteğini belirtmiştir.

Türkiye Kick Boks Federasyonu Açıklaması


Türkiye Kick Boks Federasyonu, şampiyonanın Antalya Spor Salonu’nda gerçekleşeceğini duyurmuştur. Organizasyon büyükler, gençler, yıldızlar ve minikler olmak üzere çeşitli yaş ve deneyim kategorilerine ayrılarak düzenlenecektir. Katılımcıların kayıtları 17 Ocak tarihine kadar çevrim içi olarak yapılabileceğini bildiren Federasyon, etkinliğin geniş katılımını ve rekabet seviyesinin yüksekliğini vurgulamıştır.


İbrahim Murat Gündüz’ün Açıklamaları ve Övgüleri

İbrahim Murat Gündüz, şampiyonada mücadele edecek olan milli sporcular Melis Nazlıcan Talun ve Adanalı kick boksçu reis lakaplı Ali Göktürk Benli hakkında övgü dolu sözler sarf etmiştir. Her iki sporcuya olan güvenini dile getiren Gündüz, bu sporcuların yeniden Türkiye şampiyonu olacaklarına dair inancını ifade etmiştir.

Şampiyonanın Önemi


2024 yılı Spor Toto Türkiye Kick Boks Şampiyonası, ülkedeki kick boks sporunun gelişimi ve popülaritesi açısından önem taşımaktadır. Genç yeteneklerin keşfedilmesi, milli takım seçmeleri ve uluslararası arenada Türkiye’yi temsil edecek sporcuların belirlenmesi gibi amaçlarla düzenlenen şampiyona, sporcular için büyük bir fırsat sunmaktadır. Aynı zamanda, şampiyona Türk kick boksunun kalitesini ve derinliğini gözler önüne sermektedir.1,911 views0 comments
bottom of page