top of page
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz’ün, Milliyetçi Hareket Partisi’nin efsanevi lideri Başbuğ Türkeş’in vefatının 27. yıl dönümü mesajı

İş dünyasının önde gelen isimlerinden İbrahim Murat Gündüz, Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) efsanevi lideri Alparslan Türkeş’in vefatının 27. yıl dönümü münasebetiyle içten bir anma mesajı yayınladı. Gündüz, bu mesajda Türkeş’in milliyetçilik perspektifi ve halka hizmet etme gayretiyle öne çıkan bir figür olarak ne denli anlamlı bir konuma sahip olduğunu vurguladı ve onun ülkemizin tarihinde bıraktığı derin izleri gözler önüne serdi.

Gündüz mesajında, “Ülke tarihimizinritik bir evresinde MHP’nin önderliğini yürüten Alparslan Türkeş, ulusal egemenliğimizi muhafaza etme ve pekiştirme yolunda gösterdiği kesintisiz çabayla, ilke ve değerlerine sıkı sıkıya bağlı kalmıştır,” ifadelerini kullandı.

Ayrıca Gündüz, Türkeş’in Türkiye siyasetine olan etkisinin derinliğinden ve vefatından sonra dahi bıraktığı etkilerden bahsetti. Türkeş’in milletimizin karşı karşıya kaldığı zorluklara karşı her zaman sağlam ve kararlı bir tutum sergilediğini, Türk kültürünün ve değerlerinin korunması için sarf ettiği çabaların unutulmaz olduğunu belirtti.

İbrahim Murat Gündüz, Alparslan Türkeş’i “karşılaşılan tehlikeler karşısında dimdik ayakta duran ve zorluklar ne olursa olsun yılmayan yüksek bir bilinç” olarak tanımlayarak, onun Türk halkının temel değerlerini somutlaştıran biri olduğunu ifade etti.

Gündüz, Türkeş’in ölüm yıldönümünde, onun ideallerinin ve millete olan sadakatinin daima akıllarda kalacağını söyledi. Türkeş’in ülkemizin en zor anlarında sergilediği liderliğin ve gösterdiği mücadelenin, gelecek kuşaklara ilham vermeye devam edeceğini vurgarak, “Türk milletinin büyük lideri; ruhun şad olsun” diyerek anma mesajını sonlandırdı ve Alparslan Türkeş’in anısına saygı ve dua iletti.

124 views0 comments

Recent Posts

See All

Back links İbrahim Murat Gündüz 24/05/24

https://www.haberlermersin.com/ibrahim-murat-gunduz-adananin-karate-severlerine-mujdeli-haberi-vererek-shotokan-karate-do-teknik-calismalari-ve-ant https://www.presshaber.com/gunduz-federasyon-baskanl

PDF links 24/05/24 ibrahim Murat Gündüz

https://online.fliphtml5.com/nszqp/wcuh/index.html https://online.fliphtml5.com/nszqp/iouy/index.html https://online.fliphtml5.com/nszqp/upjf/index.html https://online.fliphtml5.com/nszqp/fsfq/index.h

Comments


bottom of page