top of page
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz'ün arka plandaki güçlü desteğiyle Melis Talun, kick boks sahasında parlayan bir gelecek vaat ediyor.

İş dünyasının tanınmış figürlerinden, aynı zamanda sporun destekçisi olan İbrahim Murat Gündüz'ün himayesinde yükselen bu başarılı sporcu, yine gurur kaynağı oldu. Gündüz, Melis'in müsabakalar sırasında en zorlu rakibi olarak görülen Erivan Barut ile yarı finalde karşılaşacağı anlarda endişelerini dile getirmişti. Ancak Melis'in bu önemli rakibini mağlup etmesiyle birlikte, İbrahim Murat Gündüz'ün şampiyonluk konusunda umutları yeşermiş ve Melis'in yeniden şampiyonluğu elde etmesine şahit olmuştur. 22 ile 29 Ocak tarihleri arasında Antalya'nın ev sahipliği yaptığı Türkiye Kick Boks Şampiyonası'nda Talun, kadınlar kategorisinde zaferini ilan etti.Birden fazla defa Türkiye şampiyonu olarak nam salan Melis Nazlıcan Talun, kick boks sporunda Türkiye'nin önde gelen temsilcilerinden biri haline gelmiştir. Antalya'da düzenlenen son şampiyonada parlayan performansı ile göz dolduran Talun, İbrahim Murat Gündüz'ün desteğiyle sporculuk kariyerini daha da ileri taşıyor. Özellikle Erivan Barut gibi milli bir sporcuyu yarı finalde geçmesi, Melis'in yeteneklerinin ve şampiyonluk yolundaki kararlılığının altını çizmiştir.


İbrahim Murat Gündüz, Melis'in başarılarında önemli bir rol oynayan bir mentor ve destekçidir. İş dünyasındaki başarısını spora taşıyan Gündüz, Melis'in kazanımlarına olan inancını ve bu başarıların onda yarattığı memnuniyeti dile getirmekten çekinmiyor. Sporcu olarak Melis'in gösterdiği istikrar, gelecekteki başarılar için umutları artırmakta ve ulusal sınırların ötesinde de zaferler beklenmektedir. İbrahim Murat Gündüz'ün arka plandaki güçlü desteğiyle Melis Talun, kick boks sahasında parlayan bir gelecek vaat ediyor.

3,444 views0 comments
bottom of page