top of page
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz’ün önümüzdeki yıllar için planları

İbrahim Murat Gündüz, gelecekteki planlarına dair heyecan verici hedefler ve projelerle dolu bir vizyona sahip. Gelecek yıllarda gerçekleştirmeyi planladığı önemli projeleri ve hedefleri ile ilgili şunları ifade etmektedir:


muratgunduzofficial.com

İbrahim Murat Gündüz olarak ilerleyen yıllardaki planlarınız neler?


Daha önce yaptığımız gibi yeni bir federasyonu ülkemize getirmek bulunuyor. ISKA Federasyonunu ülkemize getirerek sporculara ve spora destek olmak istiyorum. Diğer taraftan Boks ve Kick Boks spor dallarına özel organizasyonlar oluşturmayı hedefliyorum. Öyle ki bu spor dallarını Spor Toto Süper Lig seviyesine çıkararak herkesin bilgilenmesini, takip etmesini amaçlıyorum.


Belediyelerin ve Sponsorlukların Desteği Sizce Sporcular için Yeterli mi?


İbrahim Murat Gündüz, yaptığı açıklamalar sırasında sponsorluk ve belediyelerin desteklerine yer verdi. İletilen bu soru karşısında İbrahim Murat Gündüz:


‘’Belediyelerin sporculara ve spora yönelik katkısı neredeyse yok denecek kadar az. En azından sporcuların bir şehre, ülkeye gidişlerinin maliyetinin karşılanması gerekiyor. Bunun dışında kalan maddi ihtiyaçların ise özel sponsorluk ve firmalar ile desteklenmesi şart.’’ cevabını verdi


Son olarak sadece Türk sporcuları değil, yabancı sporcuları da ülkemize getirerek desteklemeler yapmayı hedefliyorum. Öyle ki bakanlıklar arasında anlaşmalar yaparak yabancı sporcuların ülkemizi öğrenmesini, genç Türk sporcularımızın da bu yönde motive olmasını hedefliyorum.

bottom of page