top of page
  • Admin

İbrahim Murat Gündüz Örnek Olmaya Devam Ediyor

Türk sporuna ve sporcusuna verdiği desteklerle adını sıkça duyduğumuz İbrahim Murat Gündüz iş insanlarına ve spor adamlarına örnek olmaya devam ediyor.


Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde yapılan 8. Open Turkish Dünya Kupası'na destek verdiği ve kardeşim dediği gençleri mili antrenör ve yakın dostu Şahin Eroğlu'nu Ankara'dan İstanbul'a yolcu etmişti. Başarı dileklerini sunan ve bu yolda daima yanlarında olduğunu aktaran İbrahim Murat Gündüz'ün bu davranışı dikkatleri üzerine çekmişti.


Spora ve sporcuya her zaman destek olmak gerektiğini belirten Gündüz genç sporculara ve bu yolda hedefi bulunan milli antrenörlerimize gelir kapısı sağlamak fırsat sağlıyor. Sürekli gelişmekte olan ve bu yolda maddiyatın gerektiğini belirten başarılı iş adamı böylelikle iş dünyasında adını duyuran ve belli bir seviyeye gelmiş iş adamlarına da örnek olmaya devam ediyor.


Başarının Anahtarı Çok Çalışmak

Sporculara verdiği desteklerin yanı sıra iş dünyasında da kendinden söz ettiren İbrahim Murat Gündüz başarılı olmanın sırrını çok çalışmak dedi. Her zaman çok çalışan ve kendini geliştiren birisi olduğunu aktaran Gündüz çevresindeki insanlara da bunu tavsiye ettiğini belirtti. Birden fazla alanda çalışan aynı zamanda da spora önem veren başarılı iş insanı spor dünyasının dikkat çeken isimleri ile yakın arkadaş.Başta milli antrenör Şahin Eroğlu olmak üzere birçok antrenör ve sporcu ile yakın arkadaşlık kuran ve daima kardeşlik bağlarını güçlü tutan İbrahim Murat Gündüz Muay Thai Federasyon Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmüştü.


Türk Sporuna Destekleri ile Biliniyor

Türk sporunda gelişmekte olan spor dallarına verdiği desteklerle bilinen İbrahim Gündüz bu alanda muay thai, kickboks gibi alanlardaki genç sporculara hem maddi hem de manevi olarak katkı sağlıyor.Türk sporunun daima gelişmekte olan fakat bazı nedenlerden dolayı önünün kesildiğinden bahseden Gündüz bunu aşmak için ellerinden gelenin en iyisini yaptığını söyledi. Hiçbir zaman karakterden ödün vermeden Türk sporuna engel koymaya çalışanların karşısında dik duruş sergileyen Gündüz'ün Türk sporuna ve başarılı genç sporculara desteği her zaman devam edecek.

1 view0 comments

Recent Posts

See All

コメント


bottom of page