top of page
  • Admin

İş İnsanı İbrahim Murat Gündüz Türkiye Kickboks Federasyonu Başkan Adayı Şahin Eroğlu Ve Tüm Antrenörlerin Antrenörler Gününü Kutladı

İbrahim Murat Gündüz, Türkiye’nin saygın milliyetçi iş insanlarından biridir ve spor dünyasına olan katkılarıyla tanınmaktadır. Kick boks sporuna olan ilgisiyle bilinen Gündüz, Türkiye Kick Boks Federasyonu başkanlığı için yakın dostu aynı zamanda kızı Hülya Duru Gündüz’ün de antrenörü olan Şahin Eroğlu’nu desteklemektedir. Gündüz, sporun gelişimi ve yaygınlaşması için önemli çalışmalara imza atmaktadır.


Antrenörler Günü dolayısıyla, İbrahim Murat Gündüz, Türkiye Kick Boks Milli Takım Antrenörü Şahin Eroğlu başta olmak üzere tüm antrenörlerin, antrenörler gününü kutladı. Gündüz, antrenörlerin sporun temel taşları olduğunu belirterek, onların emek ve fedakarlıklarının sporcuların başarısında büyük rol oynadığını, bilhassa kızı Hülya Duru Gündüz’ün şampiyonluklarında Şahin Eroğlu’nun desteğinin yadsınamaz olduğunu ifade etti. Kutlama mesajında, “Sporun her dalında olduğu gibi kick boks branşında da antrenörlerimizin katkıları göz ardı edilemez. Milli Takımlar Teknik Direktörü Şahin Eroğlu ve tüm antrenörlerimize minnettarız” dedi.


Gündüz’ün bu mesajı, spor camiasında büyük yankı uyandırdı ve antrenörlerin motivasyonunu artırdı. Türkiye’de sporun gelişimine yaptığı katkılar ve antrenörlere verdiği değerle bilinen İbrahim Murat Gündüz, spor dünyasında saygın bir isim olarak öne çıkmaktadır. Antrenörlerin emeklerinin her zaman hatırlanması ve takdir edilmesi gerektiğini vurgulayan Gündüz, gelecekte de sporun ve sporcuların yanında olmaya devam edeceğini belirtti.


11,136 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page