top of page
Search
  • Admin

Genç Neslin Yetişmesi’ne Kendisini Adamış İbrahim Murat Gündüz Kimdir? muratgunduzofficial.com

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da düzenlenen 8. Open Kickboxing Dünya Kupası’nda Adana’lı milli sporcu Ali Göktürk Benli başta olmak üzere EGOSpor’un birçok genç sporcusu başarıları ile dikkat çekti. Özellikle turnuvanın gidişatının ülkemiz sporcularının lehine dönmesinde önemli bir isim etkili işte bu isimlerden en önemlisi olan İbrahim Murat Gündüz hem mütevaziliği hem de kişiliği ile dikkatleri çekiyor.


muratgunduzofficial.com
muratgunduzofficial.com

muratgunduzofficial.com


Genç neslin yetişmesine adeta kendisini adamış sporsever iş adamı İbrahim Murat Gündüz Adana doğumlu olup 2011 yılında işlerini büyütmek için Ankara’ya taşınmıştır. Burada belediyeyelere araç ve ekipman kiralayan bir filo kiralama firmasının sahibi olan Gündüz hem işinde hem de destek verdiği spor alanlarında başarılı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor.

Hayırsever ve sporsever iş insanı olarak tanıdığımız İbrahim Murat Gündüz spora ve sporcuya maddi desteğinin yanı sıra gençlere vermiş olduğu manevi destek ile de dikkat çeken bir isim.Kickboks ve boks sporlarının ülkemizde tanınmasına katkılar sunan ve bu iki spor dalının da gelişmesi için desteklerini devam ettireceğini her röportajında belirten başarılı iş insanı özellikle bu spor alanlarında dikkat çeken isimlerle de anlaşmalar yapmaya devam etmektedir. Bunlardan birisi de Türkiye Muay Thai Milli Takımı Teknik Direktörü Şahin Eroğlu olup boks ve kickboks alanında milli takım antrenörlüğü yapan Şahin Eroğlu’nun yakın arkadaşı…2,992 views0 comments
bottom of page