top of page
  • Admin

GündemSiyasetDünyaSporAna Sayfa Siyaset, Basın Bülteni, Gündem 17 Nisan 2023 1956 Görüntülemeİbrahim Murat Gündüz’den Yakın Dostu Öztürk Keskin’e Tam Destek

Türk sporu ve sporcusuna desteklerini sürdüren İbrahim Murat Gündüz, 1. Bölgeden milletvekilliği adaylığını açıklayan Öztürk Keskin’e desteklerini açıkladı. Adanalı iş insanları İbrahim Murat Gündüz ve AKSO Organizasyonun sahibi Muhittin Elibol “adaletse herkese adalet eşitlikse herkese eşitlik” sözleri ile başkanlığa adaylığını koyan Keskin’e sonuna kadar güvendiklerini belirtti.

Daima doğrudan yana bir profil çizen ve bunu da her zaman dile getiren İbrahim Murat Gündüz bu yolda Öztürk Keskin’e yardımcı olacaklarını onun bu hedefe ulaşması için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını belirtti.

Öztürk Keskin’i Milletin Vekili Yapacağız

İYİ Parti İzmir birinci bölgeden milletvekilliği için seçime girecek olan Öztürk Keskin’e Türkiye’nin her yerinden olduğu gibi Adana’dan da destek geldi. Başarılı iş insanları İbrahim Murat Gündüz ve Muhittin Elibol “Sonuna kadar yanındayız” diyerek İzmir’de milletvekilliği için yarışan Öztürk Keskin’e destek vereceklerini açıkladı. Yakın dostu Öztürk Keskin için İzmirlilerden destek isteyen Gündüz “Öztürk Keskin’i milletin vekili yapacağız” dedi.


Öztürk Keskin Destekleriyle Öne Çıkıyordu

Öztürk Keskin İYİ Parti birinci bölge milletvekili adaylığında kesinleşen listeye göre birinci bölge birinci sırada yer alan İyi Parti Grup Başkanvekili Musavat Dervişoğlu, ikinci bölge birinci sırada ise İYİ Parti İzmir eski İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar ile aynı bölgeden yarışa girecek.

Bunun yanı sıra İzmir İYİ Parti milletvekilliği için yarışacak diğer isimler şöyle Müsavat Dervişoğlu, Ümit Özlale, Öztürk Keskin, Ülkü Doğan, Ali Topçu, Figen Yıldırım, Lütfi İlteriş Öney, İsmail Aybars Aksoy, Aslan Sezgin, Gizem Albaş, Kaan Altındağ, Murat Çakar, Hasan Yıldız, Gülşah Sakar.

İzmir milletvekilliği yarışacak olan Öztürk Keskin’e milliyetçi kişiliği ile bilinen Adanalı hayır sever iş insanı İbrahim Murat Gündüz sonuna kadar destek vereceklerini açıkladı.

İbrahim Murat Gündüz, Öztürk Keskin için “yol ve dava arkadaşım” demişti. Bunun sonuna kadar devam edeceğini belirten Gündüz İzmirlilerden destek istedi. Öztürk Keskin ismini İbrahim Murat Gündüz ve Muhittin Elibol’ün de yer aldığı Ukrayna Bayan Boks Takımına verdiği destek ile duyurmuştu.

4 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page