top of page
Search
  • Admin

Göktürk Çalışmalara Başladı Dünya Kupasında Dövüşecek


muratgunduzofficial
muratgunduzofficial.com

Son zamanların kickboks camiasında dövüşecek isimlerinden Ali Göktürk Benli, İstanbul’da 17-21 Mayıs 2023 tarihleri arasında düzenlenecek olan 8. Turkish Open Dünya Kupasında dövüşecek. Uluslararası bir statüde düzenlenen turnuva olan Turkish Open Dünya Kupası kickboks severler tarafından merakla bekleniyor.

Kickboks camiasının son zamanlarda konuştuğu isimlerde birisi olan Göktürk, özellikle son maçlarında yaptığı hamleler ile adını duyurdu. İyi bir profil çizen Göktürk şimdiden Muay Thai milli takım antrenörü Şahin Eroğlu ile çalışmalara başladı. Turnuvanın banko isimlerinden biri olmayı hedefleyen başarılı sporcu özellikle genç olmasına rağmen kendini kanıtlayan isimlerden biri oldu. Birçok sporcunun dövüşeceği turnuva şimdiden merakla bekleniyor.

Göktürk Ankara’da Kampa Girecek

8. Turkish Open Dünya Kupasında dünya çapında birçok kick boxcu ile dövüşecek olan Göktürk çalışmalarını büyük bir ciddiyetle devam ettiriyor. Bu bakımdan Kick Box ve Muay Thai milli takım antrenörü Şahin Eroğlu ile kampa giren başarılı isim şimdiden rakiplerinin korkulu rüyası haline gelmiş durumda. Turnuvanın banko isimlerinden biri olan Göktürk’ün rakibi henüz belli değil.

Şahin Eroğlu ile çalışmalarını büyük bir özveri ile devam ettiren ve daima en iyisinin üzerine daha iyisini koymayı hedefleyen Ali Göktürk Benli yakın zamanda çalışmalarını bitirip 17-21 Mayıs’da İstanbul’a gidecek. Başarılı iş insanı İbrahim Murat Gündüz ve kick box milli takım antrenörü Şahin Eroğlu yanında bulunacak.

Şimdiden Turnuvanın Bir Numarası

Başarılı çıkışları ile adını duyuran Göktürk son çıktığı kick box maçında yapmış olduğu hamle uzun süre camiada çok konuşuldu. Çizdiği bir iyi profilin üzerine yeniden bir turnuvaya katılması beklenen Göktürk şimdiden turnuvanın bir numarası haline geldi.

Ali Göktürk Benli’nin henüz rakibi belli olmasa da şimdiden bu aşamayı geçip bir sonraki aşamaya geçeceği düşünülüyor. Yakın bir tarihte olan antrenmana en iyi şekilde hazırlanan ve bu alanda elinden gelenin en iyisini yapan başarılı sporcu Göktürk için şimdiden turnuvanın bir numarası denilmeye başladı.

17-21 Mayıs arasında düzenlenecek turnuvada Göktürk’ün zaferi kick box severler tarafından merakla bekleniyor.

66 views0 comments
bottom of page