top of page
Search
  • Admin

Başarılı Sporcu Ali Göktürk Benli Kükremeye Devam Ediyor


Son zamanlarda kickboks camiasının en çok konuşulan isimlerinden Ali Göktürk Benli başarılı gidişatını en iyi şekilde devam ettiriyor. Boks maçlarında nakavtlarında çokça konuşulan Ali Göktürk Benli yakın zamanda düzenlenecek olan etkinlikte tekrar seyirci karşısına çıkacak.

Kısa bir süre önce Ali Göktürk Benli’ye rakip çıkmadığını belirten başarılı iş adamı İbrahim Murat Gündüz Göktürk için iyi temennilerde bulundu. Spor camiasının korkusuz isimlerinden olan Göktürk en son çıktığı maçta rakibi Mousa Masoud atik bir şekilde mağlup etmiş bu hamlesi spor camiasında çokça konuşulmuştu. O günden sonra rakiplerini ezici bir şekilde mağlup eden Göktürk’e rakip çıkmamıştı.

Ali Göktürk Benli’ye Rakip Çıktı

Ali Göktürk Benli’ye destekleri ile bilinen İbrahim Murat Gündüz geçtiğimiz günlerde Ali Göktürk Benli’ye rakip çıkmadığını belirterek uluslararası camialarda Ali Göktürk için rakip aradığını belirtmişti. Son maçta rakibini 60 saniyede nakavt etmesi çok konuşulan Göktürk’e rakip çıktı.

Rakip hakkında detaylar gizemini korurken iki ay içinde bir organizasyon olacağını belirten İbrahim Murat Gündüz, Göktürk’ün bu organizasyonun en çok konuşulan isimlerinden olacağını belirtti.

İbrahim Murat Gündüz dünya çapında birçok organizasyon ile görüşmeler yaptığını belirterek “sporcumuza sonunda bir rakip bulabildik, sevinçliyiz” dedi.

Son Maçı Çok Konuşuldu

Kickboks camiasında korku salan ve her çıktığı maçta rakiplerini ezici bir şekilde mağlup eden Göktürk son maçında rakibi Mousa Masoud’ı 60 saniyede nakavt etmesi çok konuşulmuştu. Bu günden sonra Göktürk’ün bu hamlesi Göktürk’e rakip olmak isteyenlerin de gözünü korkutmuştu.

İş dünyasında başarılı girişimleri ile adını duyuran Adanalı iş adamı İbrahim Murat Gündüz Türk sporuna ve sporcusuna destekleri ile tanınan ve bu alanda kendini kanıtlayan isimler arasında yer alırken destek verdiği isimler arasında kickboks camiasının genç isimleri yer alıyor. Bunlardan birisi olan Göktürk için “her zaman gurur duyacağımız isimlerden” olduğunu belirtti.

Dünyada birçok organizasyon sahibi ile iletişime geçtiklerini belirten Gündüz, iki ay gibi kısa bir süre sonra yeni bir organizasyonda Göktürk ile yeni rakibinin karşılaşmasını izleyeceğimizi belirtti. Göktük’ün yeni rakibi şimdiden merak konusu oldu.

1,545 views0 comments
bottom of page