top of page
  • Admin

Başarılı İş Adamı İbrahim Murat Gündüz Yakın Dostu Muay Thai Milli Takım Antrenörü Şahin Eroğlu ile

Başarılı İş Adamı İbrahim Murat Gündüz Yakın Dostu Muay Thai Milli Takım Antrenörü Şahin Eroğlu ile Beraber Tatilde muratgunduzofficial.com


muratgunduzofficial.com
muratgunduzofficial.com

Türk sporunda boks ve muay thai bir üst seviyeye taşıyan İbrahim Murat Gündüz ve Şahin Eroğlu Antalya Kemer’de tatil yaparak stres attılar. Sezonun zorlu ve hareketli geçmesi sonucu yorulan ikili bir araya gelerek Kemer’de tatilin keyfini çıkardılar. İki yakın dost tatil yapmakla kalmayıp aynı zamanda gelecekte beraber işlerin planını da yaptılar.

Türkiye’de muay thai ve kickboksun sevilen iki ismi olan İbrahim Murat Gündüz ve Şahin Eroğlu Antalya’da bir araya geldi. Burada denizin ve güneşin keyfini çıkaran İbrahim Murat Gündüz yakın dostu Şahin Eroğlu ile birlikte tatil yapıyor.


İbrahim Murat Gündüz ve Şahin Eroğlu Yorucu Sezonun Ardından Tatile Çıktılar


Antalya Kemer’de tatil yapan başarılı iş adamı İbrahim Murat Gündüz yorucu geçen sezonun ardından stres atmak için yakın dostu Türkiye Muay Thai milli takım antrenörü Şahin Eroğlu ile beraber tatile çıktı. Burada keyifli vakit geçiren ikili denizin de keyfini çıkardı.

Gelecek sezonda bu iki spor alanında yapacakları hakkında toplantılar da gerçekleştiren başarılı iş adamı özellikle gelecek dönemin Türkiye için çok önemli olduğunu, Türk genç sporcuların uluslararası organizasyonlarda daha başarılı olmaları için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını belirtti. Şahin Eroğlu ile iş birliği içinde Türkiye’yi zirveye taşımaya devam edeceklerini söyleyen Gündüz yakın dostu Şahin Eroğlu ile kameralara poz verdi


Şahin Eroğlu Tatilden Sonra Çalışmalarına Devam Edecek


Türkiye’de muay thai ve kicboks alanında Ankara’da çalışmalar yapan Şahin Eroğlu tatilin ardından çalışmalarına devam edeceğini belirtti. Yeni sezonunun Türk genç sporcular için çok hareketli geçeceğini belirten Eroğlu yeni sezonda yeni genç isimleri aralarında görmekten mutluluk duyacağını belirtti.

İbrahim Murat Gündüz ise tatilin yorucu geçen bir sezonun ardından çok iyi geldiğini özellikle yakın dostu Şahin Eroğlu ile beraber böyle bir tatil planlamalarının iyi geldiğini aktardı. Birkaç günlük tatilin ardından işlerinin başına dönecek İbrahim Murat Gündüz ve Şahin Eroğlu yeni sezonda ülkemizi sporda öne çıkarmaya devam edecek.

bottom of page