top of page
Search
  • Admin

Başarılı İş Adamı İbrahim Murat Gündüz ve Şahin Eroğlu Dostluğu ve İşbirliği Sporcu

Başarılı İş Adamı İbrahim Murat Gündüz ve Şahin Eroğlu Dostluğu ve İşbirliği Sporcu Bir Nesil Yetiştirmeye Devam Ediyormuratgunduzofficial.com
muratgunduzofficial.com

muratgunduzofficial.com


Adanalı ve başarılı iş insanı İbrahim Murat Gündüz ve kickboks, muay thai gibi alanlarda milli takım antrenörlüğü yapan Şahin Eroğlu dostluğu dikkatlerden kaçmıyor. Spora ve sporcuya verdiği destekler ile dikkat çeken ve başarılarına her yıl bir yenisini ekleyen İbrahim Murat Gündüz özellikle yetiştirdiği genç sporcular ile dikkat çekiyor.

Yerli ve yabancı bu turnuvalara katılan ve karşılığında da ülkemizi en iyi şekilde temsil eden bu genç isimleri ise yetiştiren kişi muay thai ve kickboks spor dallarında öne çıkan isim Şahin Eroğlu…

İbrahim Murat Gündüz ve Şahin Eroğlu geçtiğimiz haftalarda yaptıkları anlaşma ile Türkiye’nin geleceğini belirleyen önemli bir adım attılar iki dost yeni neslin spora katkı verebilmesi için iş birliği anlaşması imzaladılar.

Dostluğumuz Sonsuza Kadar Sürecek

Adanalı iş adamı İbrahim Murat Gündüz ve milli antrenör Şahin Eroğlu aralarında yaptıkları anlaşmalar ile yeni neslin yerli ve yabancı turnuvalara katılmasını sağlıyor. Özellikle ülkemizde bu spor dallarına olan ilgi az olduğu için bu alanlara yapılan yatırımlar bu iki spor dalının kalkınmasını sağlıyor.

Kickboks ve muay thai alanlarında yaptığı katkılar ile dikkat çeken başarılı iki ismin bir araya gelerek geleceğimiz için önemli anlaşmalar imzalaması dikkatlerden kaçmazken. İkili arasında kurulan dostluk bağı hakkında İbrahim Murat Gündüz “dostluğumuz sonsuza kadar sürecek” dedi.


Kickboks ve Muay Thai Spor Dallarını Zirveye Taşıyacağız

Ülkemizde en çok tercih edilen spor dallarından olan futbol, basketbol ve voleybol spor dallarının yanı sıra kickboks ve muay thai alanına olan ilgi çok az. Bunu yıkmak isteyen başarılı iş insanı İbrahim Murat Gündüz ve muay thai ile 2024 kickboks Türkiye Federasyonu başkan adayı Şahin Eroğlu yeni uygulamalar geliştiriyor. İbrahim Murat Gündüz şimdiden Şahin Eroğlu’nu destekleyeceğini açıkladı.

İbrahim Murat Gündüz ve genç sporcuları eğitip turnuvalara hazırlayan Şahin Eroğlu arasında oluşan dostluk ve işbirliği yeni nesil için bir ışık olacakken muay thai ve kickboks spor dalları ülkemizde zirveye taşınacak.


#muratgunduzofficial.com

1,856 views0 comments
bottom of page