top of page
Search
  • Admin

Başarılı İş Adamı İbrahim Murat Gündüz’ün Şef Dostu Arif Solukhanoğlu muratgunduzofficial.com

Dünyanın bilinen şeflerinden olan Arif Solukoğlu ve başarılı iş adamı İbrahim Murat Gündüz arasındaki dostluk cemiyet hayatındakilerin merak ettiği konulardan birisidir muratgunduzofficial.com.


muratgunduzofficial.com
muratgunduzofficial.com

Dünyanın bilinen şeflerinden olan Arif Solukoğlu ve başarılı iş adamı İbrahim Murat Gündüz arasındaki dostluk cemiyet hayatındakilerin merak ettiği konulardan birisidir. Akana Hotels’de şeflik yapan bundan önce de birçok ünlü markada şeflik yapmış olan Arif Solukoğlu alanının popüler isimlerinden birisi. Her işte olduğu gibi İbrahim Murat Gündüz’ün de kendi gibi alanında başarılı birden fazla dostu bulunuyor. Geçtiğimiz yıllarda spor dünyasından birçok isim ile beraber Loca Fight Profesyonel Kickboks Galasına Birand Tunca ile katılan Gündüz tatilde de aynı şekilde dostlarıyla bir araya gelmektedir.


Geçtiğimiz günlerde yoğun bir şekilde gerçekleşen Loca Fight Organizasyonu ve ondan önce gerçekleşen 8. Turkish Open Kickboks Dünya Kupası gibi spor etkinlikleri İbrahim Murat Gündüz’ün yoğun bir dönem geçirmesine neden olmuştu. Bu iş yoğunluğunun yükünü az da olsa üzerinden atmak isteyen Gündüz Bodrum’un Cennet Koyu’nda yer alan Akana Hotels’de vakit geçiriyor muratgunduzofficial.com.muratgunduzofficial.com
muratgunduzofficial.com

1,033 views0 comments
bottom of page