top of page
  • Admin

Başarılı işadamı İbrahim Murat Gündüz Spor Alanında Emin Adımlarla Yürüyor muratgunduzofficial.com

MMA sporu denilince Türkiye’de ilk akla gelen duayen antrenör Umut Tekin, İbrahim Murat Gündüz’ün başarılı sporcusu Ali Göktürk Benli'yi 20 haziranda Şstanbul’da gerçekleşecek olan profesyonel kick boks müsabakası için özenle hazırlamakta. Hazırlıklar disiplinli bir şekilde devam etmekte ve duayen antrenör Umut Tekin'in yorucu fakat keyifli antrenmanları, Ali Göktürk Benli’ye yapacağı maçlar öncesi önemli üstünlükler sağlamaktadır.


muratgunduzofficial.com
muratgunduzofficial.com


Umut Tekin'in yorucu fakat öğretici antrenmanları, sporcuya rakiplerini mağlup edebilmesi için önemli avantajlar sağlamaktadır. İbrahim Murat Gündüz’ün organize ettiği bu devrim niteliğindeki sporcular ve antrenörlerin bir araya getirilmesi ile oluşturulan işbirliği projesinin, spor dünyasında bir çok kişiye örnek olması olması hedeflenmektedir. Bu sayede sporun evrenselliği, tarafsızlığı ve herkesi biraraya toplayabilme gücüne vurgu yapılarak, gelecek nesillere sporun evrenselliğinin öneminin aktarılması amaçlanmaktadır. İbrahim Murat Gündüz’ün projesinin spor camiasında olabildiğince dikkat çekmesi ve sporcular arasında bir dönüm noktası olması hedeflenmektedir. Usta antrenör Umut Tekin, 25 yıllık deneyimiyle Ali Göktürk Benli'ye üst düzey performans kazandırabilmek için yorucu fakat bilimsel bir çalışma programı uygulamaktadır. Bu program ile Umut Tekin, sporcunun fiziksel güç ve dayanıklılık, teknik beceriler, çözüm üretme, galibiyete odaklanma ve stratejik düşünce açısından en üst düzeyde performansa sahip olmasını hedeflemektedir. Antrenmanlar, fiziksel ve zihinsel olarak sporcuyu olabildiğince zorlayarak sınırlarını genişletmekte ve olası müsabakalarda sadece galibiyet odaklı bir sonuç aabilmesi için Benli’ye katkıda bulunmaktadır. Usta antrenör Umut Tekin'in deneyimleri, disiplinli programı ve olağanüstü motivasyonu altında yapılan antrenmanlar, Ali Göktürk Benli'ye rakiplerine karşı rekabet avantajı sağlamakta ve onu müsabakalara her daim hazır hale gelmesini sağlamaktadır. Deneyimli antrenör Umut Tekin'in öğrettikleri ve sporcuya uyguladığı antrenman programı, sporcunun teknik yeteneklerini geliştirerek sporcuya stratejik bir bakış açısı kazandırmaktadır. Aynı zamanda, Umut Tekin’in uygulattığı antrenmanlar disiplin, odaklanma ve direnç göstererek pes etmeme gibi mühim nitelikleri de pekiştirerek sporcunun kendine olan öz güvenini arttırmaktadır. Umut Tekin'in uyguladığı antrenman orogramının sporcuya avantajları, sporcunun gerek amatör gerek profesyonel müsabakalarda başarılı bir performans sergileme potansiyelini en üst düzeye çıkartmaktadır. Ali Göktürk Benli, Umut Tekin'in öğretileri ile kendisini geliştirerek, rakiplerine karşı mutlak gağlibiyet kazanmayı hedeflemektedir Adana’lı ve başarılı milli sporcu Ali Göktürk Benli, önümüzdeki 5 ay içerisinde birden çok büyük etkinlikte mücadele edecek. Ali Göktürk Benli’nin katılacağı etkinlikler: 20 Haziran tarihinde İstanbul Volkswagen Arena'da Loca Fight Club tarafından gerçekleşecek olan profesyonel kick boks maçı: Bu etkinlikte, organizasyon dahilinde yer alan sporcular arasında kıyasıya bir karşılaşma gerçekleşecek. Sporcular, evrensel değerlere odaklanarak birbirleriyle galibiyet için mücadele edecekler.


Temmuz ayında Türkiye kick boks federasyonu tarafından Mardin'de düzenlenecek Türkiye Kick Boks Şampiyonası: İbrahim Murat Gündüz’ün sporcusu Ali Göktürk Benli bu şampiyonada namağlup ünvanını korumak için mücadele edecek. Ekim ayında Portekiz'de gerçekleşecek WAKO Dünya Kick Boks Şampiyonası: Ali Göktürk Benli için hayati öneme sahip bu şampiyonada, Milli Sporcu uluslararası arenada Dünya’nın en iyi kick boks sporcuları ile mücadele edecek Ali Göktürk Benli, Dünyanın önde gelen spor otoritelerine ve kickboks izleyicilerine hem kendisini kanıtlayacak hemde sporun evrenselliğini ve birleştirici gücünü gösterecek.

bottom of page