top of page
Search
  • Admin

Başarı İş Adamı İbrahim Murat Gündüz Tatil İçin Akana Hotels’i Tercih Etti muratgunduzofficial.commuratgunduzofficial.com
muratgunduzofficial.com

Her sezon olduğu gibi Bodrum’da tatil sezonu başladı. Sanat, spor ve iş dünyasının bilinen simalarının tercih ettiği bu güzide tatil beldesinde birden fazla otel bulunuyor. Bunlardan birisi olan Akana Hotels özellikle spor dünyasından ünlü isimleri ağırlıyor. Cennet Koyu’nda yer alan Akana Hotels tatil alanına dair birden fazla özelliği ile dikkat çekiyor.

Geçen sezon olduğu gibi bu sezonda dostu Arif Solukoğlu’nun şeflik yaptığı Akana Hotels’i tercih eden İbrahim Murat Gündüz kızı ile beraber 3 günlük sürecek tatilin keyfini çıkarıyor. Yoğun bir çalışma döneminden çıktığını belirten Gündüz’ün Akana Hotels’i tercih etmesinin en büyük nedeni tatil alanına dair birden fazla özellik barındırması.


Akana Hotels Bodrum’un Önemli Tatil Alanları Arasında Yer Alıyor muratgunduzofficial.com


Doğa manzaralı arkana bahçe, deniz manzaralı arkana oda, deniz manzaralı arkana cennet koyu ve deniz süit gibi 4 farklı oda seçeneği sunan Arkana Hotels’de aynı zamanda ziyaretçileri için 24 adet ayrıcalıklı oda bulunuyor. Birçok ünlü ismi konuk eden otel için yüzme havuzu, spa salonu, restoran, oyun alanı, fitness salonu bulunuyor. Her öğün yemek seçeneği de bulunan Arkana Hotels’de İbrahim Murat Gündüz’ün yakın dostu Arif Solukoğlu şeflik yapıyor.

Arif Solukoğlu dünyanın birçok şehrinde şeflik yapıp birden fazla yemeğe de kendi dokunuşlarını katmıştır. Bundan dolayı çokça kişi tarafından takip edilmektedir. Bu isimlerden birisi olan İbrahim Murat Gündüz hem yakın dostunu görmek hem de tatilin tadını çıkarmak amaçlı Arkana Hotels’i tercih etti.


Bodrum’a Ünlü Akını İbrahim Murat Gündüz’de Arkana Hotels’i Tercih Etti muratgunduzofficial.com


Spor dünyasının en başarılı isimlerinden birisi olan İbrahim Murat Gündüz tatil için Arkana Hotels’i tercih etti. Sanat ve spor alanında birçok ismin ziyaret ettiği Arkana Hotels ziyaretçilerine eşsiz bir tatil deneyimi sunmakta.

Anlayışlı ve güleryüzlü çalışanlarının yanı sıra sunduğu konfor ile dikkat çeken Arkana Hotels İbrahim Murat Gündüz gibi iş dünyasının ağır yükünü üzerinden atmak isteyenlerin tercih ettiği bir tatil kentidir.

13,275 views1 comment
bottom of page