top of page
Search
  • Admin

Ünlü İş İnsanı İbrahim Murat Gündüz Milli Antrenör Oktay Çiçek’i Tebrik Etti

Türkiye Boks Federasyonu Eyüp Gözgenç’in talimatıyla İzmir boks il temsilciliğine atanan Oktay Çiçek bu alanda yaptığı yeni ve farklı atılımlara her geçen gün bir yenisini eklerken onun gibi yine boks spor alanında katkıları devam eden İbrahim Murat Gündüz tarafından tebrik geldi.


muratgunduzofficial.com
muratgunduzofficial.com

Türkiye’de spor dallarının gelişmesi devam ederken en büyük atılımlardan birisi de boks alanında yaşanmaya devam ediyor. Türkiye Boks Federasyonu Eyüp Gözgenç’in talimatıyla İzmir boks il temsilciliğine atanan Oktay Çiçek bu alanda yaptığı yeni ve farklı atılımlara her geçen gün bir yenisini eklerken onun gibi yine boks spor alanında katkıları devam eden İbrahim Murat Gündüz tarafından tebrik geldi.

İbrahim Murat Gündüz hem yerel hem de ulusal alanda yetiştirmiş olduğu sporcular ile boks spor alanında ülkemizin tanınmasına yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda boks milli takım antrenörü olan Oktay Çiçek Instagram üzerinde yayınladığı postta İbrahim Murat Gündüz’e teşekkürlerini iletti.


Türkiye’de Boks Sporunun Gelişmesinde Öncü


Boks sporunun ülkemizde gelişimi için her geçen gün farklı ve daha iyi yenilikler geliştiren Oktay Çiçek’in altyapıdan boks sporuna kazandırdığı isimlerin en büyüğü daha 19 yaşında. Bu da milli antrenörün yetiştirdiği isimlerin daha çok başarılı olacağı anlamına geliyor.

Oktay Çiçek’in Türk boks spor alanına kazandırdığı isimler arasında 1 Avrupa şampiyonu, 1 Avrupa ikincisi Dilan Balakkiz, 2 uluslararası alanda Esma Nur Lök ve Dilan Ersoy şampiyonluğu, 9 tane Türkiye şampiyonu, 11 tane Türkiye ikincisi ve 15 tane Türkiye üçüncüsü bulunuyor.

Oktay Çiçek’in son 5 sene içinde altyapıdan alıp yetiştirdiği isimlerin en büyüğü ise 19 yaşında. Her geçen gün bu isimlere bir yenisini ekleyen Oktay Çiçek çalışmalarına devam ediyor.


İbrahim Murat Gündüz’den Tebrik


Başarılı milli antrenör İzmir Boks İl Temsilciliğine atandıktan sonra ilk olarak İzmir’in boksun kalbi olması için yeni antrenörler yetiştirilmesi için kurslar açmaya başladı. Aynı zamanda bu kurslarda da yeni gençlerin boks sporuna kazandırılması için kurslar açılıyor.

İbrahim Murat Gündüz Oktay Çiçek’i ziyaret ederek çalışmalarını yakından takip etti aynı zamanda burada yarışan sporculara başarılar dileyerek hediyeler sundu. Oktay Çiçek ise İbrahim Murat Gündüz’ün bu ziyaretine karşılık “Saygın spor adamı İbrahim Murat Gündüz’e hediyelerinden ve ziyaretinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

6,926 views0 comments
bottom of page