top of page
  • Admin

Ünlü Dövüşçüler Türkiye’de İbrahim Murat Gündüz’den Ödül Alacaklar


Dövüş sporları adına profesyonel hamleler gerçekleştiren İbrahim Murat Gündüz, dünyaca ünlü birçok isme ödül verecek. Her zaman Türk sporuna ve sporcusuna destekler sunan başarılı isim, ödül gecesinde ödül almaya hak kazanan isimlere ödüllerini bizzat kendisi verecek.

Profesyonel Türk sporcuları ile yabancı dövüş sporcularını bir araya getiren İbrahim Murat Gündüz, ödül gecesi sayesinde Türkiye’de bu alanda ilerlemek isteyen gençleri de teşvik ediyor. Türk sporculara ve Türk sporuna katkılar sunan İbrahim Murat Gündüz’ün ödül vereceği isimler şimdiden Türkiye’ye gelecekleri için mutlu.


Liana Jojua Ödülünü İbrahim Murat Gündüz’den Alacak


“She Wolf” yani “Dişi Kurt” lakaplı Liana Jojua ödül almak için Türkiye’ye geliyor. Hem MMA tarihinde hem de UFC tarihinde büyük başarılara imza atan ve güzelliği ile dikkat çeken başarılı isim, ödülünü ünlü iş adamı İbrahim Murat Gündüz’den alacak.

Geçtiğimiz senelerde UFC’ye hazırlanmak için Türkiye’ye gelen başarılı güreşçi ünlü bir baş antenör eşliğinde çalışmaya başlamıştı. Böylelikle UFC’de iyi bir başlangıç yapan ünlü isim tekrardan Türkiye’ye gelip yılın en iyi kadın güreşçisi ödülünün sahibi olacak.


Dünyanın En İyi Güreşçilerinden Roman Dolidze’de Ödül Gecesi İçin İstanbul’a Gelecek


Profesyonel güreşin ünlü simalarından Gürcü Roman Dolidze, Türkiye’de düzenlenecek olan Golden Gloves Awards için Türkiye’ye gelecek. UFC’de başarılı bir profil çizen böylelikle dünya çapında büyük bir üne kavuşan Dolidze, ödülünü bu alana gönül vermiş, Türk sporunun gelişmesine katkılar sunan ünlü iş adamı İbrahim Murat Gündüz’den alacak.

Yılın en istikrarlı dövüşçüsü ödülünü almak için Türkiye’ye gelecek olan başarılı ismi şimdiden güreş severler dört gözle beklemeye başladı. Her zaman profesyonel ve istikrarlı bir şekilde güreş sporuna gönül veren İbrahim Murat Gündüz, bu alana gönül vermiş herkesi teşvik etmek adına bu organizasyonda rol alacak.


Golden Gloves Awards ödül töreni profesyonel alanda bu işe gönül vermiş birçok dövüşçüyü kapsayan bir ödül töreni olup, İstanbul’da düzenlenecek törenle dünyadan ve ülkemizden birçok güreşçi ödül alacak. Güreş organizasyonlarının da takip ettiği ödül töreni merakla bekleniyor.

1,665 views0 comments
bottom of page